Phantomatic M3 - 3 osiowe centrum obróbcze - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Phantomatic M3 - 3 osiowe centrum obróbcze


Phantomatic M3 to sterowane numerycznie 3-osiowe centrum obróbcze z automatycznym obrotem narzędzia w trzech stałych pozycjach, co umożliwia obróbkę 3 płaszczyzn profilu. Przeznaczone do obróbki profili z aluminium, PVC, stopów lekkich.

Wyposażone jest w ręczny magazyn narzędziowy na 9 gniazd, do którego można dodać jeden lub dwa magazyny automatyczne na 4 gniazda każdy, instalowane po obu stronach kabiny. Ustawianie profilu w pozycji odbywa się za pomocą zderzaka pneumatycznego, znajdującego się z lewej strony, blokowanie za pomocą 4 solidnych zacisków ustawianych automatycznie przez oś X.

Opcjonalne zainstalowanie drugiego zderzaka pneumatycznego po prawej stronie umożliwia wykonanie ponadwymiarowych obróbek profili o długości podwójnej względem pola roboczego.

Poza tym, zawiera ruchomy stół roboczy umożliwiający załadunek/wyładunek elementu i zwiększa w znaczny sposób obrabiany przekrój.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.