O nas - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

O nas


Centra obróbcze, maszyny, obrabiarki CNC - R&D Tech Sp. z o.o

Firma R&D Tech specjalizuje się w branży przemysłu maszynowego. Jesteśmy ekspertami w precyzyjnej obróbce wszystkich profili aluminiowych cienkościennych.

Nasza oferta obejmuje produkty i usługi sprzyjające rozwojowi tej dziedziny. W asortymencie urządzeń udostępniamy centra obróbcze, w tym maszyny do aluminium, PCV, drewna, stali. Oferta naszych produktów oraz usług jest niezwykle szeroka. Przede wszystkim kierujemy ją do dwóch grup: przemysłu stolarki budowlanej z aluminium, stali i pcv oraz przemysłu wykorzystującego w konstrukcjach profile aluminiowe lub stalowe.

Proponujemy urządzenia do produkcji okien, a także specjalistyczne plotery CNC. Posiadamy w sprzedaży materiały eksploatacyjne oraz odpowiednie oprogramowania do oferowanego sprzętu. Dostarczamy także praktyczne rozwiązania logistyczne. W ramach oferty realizujemy także usługi serwisowe oraz projektowe - przy tworzeniu linii produkcyjnych.

Dbamy o stały rozwój naszej działalności oraz poszerzenie oferty o nowe, ciekawe rozwiązania. Z uwagą śledzimy nowinki techniczne w zakresie centrów obróbczych i maszyn CNC. Chętnie wprowadzamy nowe usługi - w oparciu o zmieniające się w tym zakresie potrzeby rynku i konsumentów. Pracujemy nie tylko nad poszerzeniem asortymentu, ale także nad utrzymaniem obsługi przed- i posprzedażowej na najwyższym poziomie. Działamy w zgodzie z restrykcyjnymi wymaganiami, które określiliśmy na początku naszej drogi biznesowej.

Nagrody i wyróżnienia
Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.