Comet X4 - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Comet X4


4 –osiowe centrum obróbcze CNC z pełną osłoną przeznaczone do obróbki profili z aluminium, PVC, stopów lekkich lub stali do 2 mm grubości. Wyposażone w 10-cio pozycyjny magazyn narzędzi. Strefa robocza dla profili o długości do 4 m. Czteroosiowy układ osi pozwala na obrót elektrowrzeciona od 0° do 180° w sposób ciągły w celu wykonania obróbki na zarysie profilu. Wyposażone również w ruchomy stół roboczy, który ułatwia załadunek/rozładunek detalu i znacznie zwiększa możliwy do obróbki przekrój.

Comet X 4 posiada nowy interfejs, 24” pionowy monitor z regulacją wysokości a prędkość pozycjonowania osi X wynosi 120 m/min. Ponadto osie centrum są osiami absolutnymi, dzięki którym nie ma potrzeby wzorcowania.

 

Comet X4 jest laureatem nagrody Złoty Medal MTP targów WinDoor-tech - jedynych w Polsce targów z branży produkcji i dystrybucji maszyn i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.