Trimmer 2A - 2 osiowa zaczyszczarka do naroży - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Trimmer 2A - 2 osiowa zaczyszczarka do naroży


Trimmer 2 A jest maszyną CNC do czyszczenia naroży ram PCV z dwiema osiami  i automatycznym cyklem, który jeśli zostanie właściwie skonfigurowany jest w stanie  automatycznie rozpoznawać profil, który ma być oczyszczony. Posiada nóż o średnicy  250 mm, który umożliwia wraz z różnymi programami pracy oczyszczanie zewnętrznych  naroży różnych profili.
Trimmer 2A posiada również górne i dolne jednostki z nożami do czyszczenia listew  przyszybowych plus górne i dolne jednostki z nożami do czyszczenia wewnętrznych naroży. 
Obrabianie wewnętrznych i zewnętrznych naroży może być uzupełnione o górne i dolne  wiercąco-frezujące jednostki do czyszczenia naroży lub uszczelek.
Jednostki obróbcze mogą być programowane niezależnie od siebie poprzez CNC PC z regulatorami programującymi profile i operacje obróbcze (tryb ręczny i automatyczny). 
Jeśli maszyna jest odpowiednio skonfigurowana za pomoca niezbędnych narzędzi, potrafi potrafi obsługiwać wszystkie typy standardowych profili włączając w to profile akrylowe  i powlekane.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.