Satellite XL - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Satellite XL


Centrum obróbcze sterowane numerycznie w pięciu osiach, z ruchomą bramą, przeznaczone do frezowania, wiercenia otworów, gwintowania i cięcia profili i detali aluminiowych, z PCV,
 stopów lekkich oraz stali. Na ruchomą część maszyny składa się brama z precyzyjnym napędem zębatkowym. Elektrowreciono o dużej mocy (10 kW S1) z uchwytem narzędziowym HSK40E umożliwia prowadzenie obróbki, także ciężkiej, z doskonałym rezultatem pod względem prędkości i precyzji. Z tyłu ruchomej bramy umieszczony jest magazyn narzędziowy na 9 miejsc. Tarcza o śr. 300 mm jest umieszczona oddzielnie. Maszyna może pracować w trybie wahadłowym, który umożliwia skrócenie do minimum czasu postoju maszyny, ponieważ pozwala wykonać zmianę obrabianego detalu (załadunek/rozładunek) w czasie 'ukrytym'. Możliwe jest ponadto wykonanie załadunku i obróbki detali o różnych kodach i różnych rodzajach obróbki, w dwóch polach roboczych. Centrum wyposażono w obudowę kolumny, zabezpieczającą operatora i zmniejszającą emisję hałasu.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.