R&D Tech sprzedaje już 4 SATELLITE XT do Perlik Aluminium - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2020-10-27

R&D Tech sprzedaje już 4 SATELLITE XT do Perlik Aluminium


Perlik Aluminium obsługuje wiodące firmy  z branży przemysłowej, budowalnej, samochodowej
i lotniczej, a jedną z jej najważniejszych cech stanowi innowacyjność. We wrześniu br. Perlik Aluminium nabyła od R&D Tech 4 (!) już centrum obróbcze SATELLITE XT.

'Decyzja o zakupie kolejnego centrum obróbczego SATELLITE XT od R&D Tech sp. z o.o. podjęliśmy bez jakichkolwiek wątpliwości i obaw. R&D Tech zna nasze potrzeby produkcyjne, dzięki czemu jest w stanie dostarczyć nam maszynę skrojoną na miarę naszych potrzeb' – Józef Perlik,  właściciel Perlik Aluminium.  

'SATELLITE XT to jedno z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie centr obróbczych. Jego szerokie zastosowanie – obróbka aluminium, PCV, stopów lekkich i stali,
jak i możliwość wykonania frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia, przy zachowaniu najwyższej precyzji wykończenia powierzchni stanowią jej największy atut. SATELLITE XT zapewnia nam  najwyższą wydajność produkcji, przy równoczesnym zachowaniu optymalnej jakości produktów – stąd też decyzja o zakupie kolejnej maszyny z tej serii z bogatej palety produktowej EMMEGI' – kontynuuje Józef Perlik.   

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.