R&D Tech - Ekspert technologii stolarki otworowej - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2024-01-21

R&D Tech - Ekspert technologii stolarki otworowej


Innowacyjne podejście R&D Tech pozwala dostosowywać ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb

R&D Tech to doświadczona firma specjalizująca się w dostarczaniu maszyn do produkcji okien oraz drzwi w zakresie aluminium, PVC i stali, jak również fasad aluminiowych. Przedsiębiorstwo obsługuje także klientów z branży automotive i innych sektorów, w których wykorzystywane są profile z aluminium i metali lekkich.

Misją R&D Tech jest kompleksowe zaspokajanie wszystkich potrzeb związanych z uruchamianiem produkcji stolarki otworowej. Od A do Z firma wspiera klientów, począwszy od analizy powierzchni hali, poprzez proponowanie ustawień linii produkcyjnych, aż po dostarczenie gotowych rozwiązań do produkcji wraz z logistyką produkcyjną. R&D Tech dostarcza zaawansowane centra obróbcze o różnych gabarytach i wysokiej precyzji obróbkowej. Ich rozwiązania obejmują centra tnące, centra tnąco-obróbcze do PVC, stali i aluminium wraz z urządzeniami potrzebnymi do procesu produkcji konstrukcji okienno-drzwiowych i logistyką produkcyjną.

R&D Tech pełni funkcję dostawcy technologii m.in. dla Kęty S.A. – firmy specjalizującej się w prefabrykacji profili aluminiowych. Przedsiębiorstwo obsługuje też producentów osłon przeciwsłonecznych i innych komponentów z profili. R&D Tech jest dostawcą maszyn dla podmiotów w branży stolarki otworowej w Polsce, która ma duży udział w eksporcie.

Firma jest uznanym dystrybutorem maszyn bardzo dużego holdingu Voilàp, który zrzesza wiele uznanych marek, takich jak: Emmegi, Tekna, Someco. Voilàp ceni współpracę z R&D Tech ze względu na znaczący udział w rynku i imponujący know-how, wypracowany na bazie 15-letniej działalności. R&D Tech to partner, który aktywnie wspiera klientów na każdym etapie produkcji, gwarantując innowacyjność, precyzję, kompleksowe wsparcie techniczne oraz dbając o jakość końcowego produktu i wydajność produkcyjną. Posiada duży dział wsparcia technicznego, na który składa się część mobilna oraz stacjonarna, korzystająca z najnowszych technologii wsparcia online. Serwis mobilny każdego dnia wspiera klientów, realizując sprawnie serwisy wraz z dostępem do części. Innowacyjne podejście R&D Tech pozwala dostosowywać ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku i klientów. Firma zaprasza do współpracy przedsiębiorstwa, które mają potrzebę inwestycji w technologię i poszukują zaufanego partnera, który zaoferuje wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

Nagrody:

  • Wyróżnienie w rankingu Forum Firm Rodzinnych magazynu Forbes 2022
  • Diamenty Forbesa 2024

Zobacz: wizytówkę online (forbes.pl)

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.