Phantomatic M4 L - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Phantomatic M4 L


Centrum obróbcze CNC z 4 sterowanymi osiami umożliwiające obróbkę detalu z 3 stron. Przeznaczone do obróbki profili lub elementów wykonanych z aluminium, PVC i stali o grubości do 2 mm. Posiada 9-pozycyjny manualny magazyn narzędzi i 4-pozycyjny automatyczny magazyn narzędzi umieszczony po lewej stronie osłony ochronnej. Opcjonalnie, po prawej stronie osłony ochronnej można zainstalować drugi automatyczny 4-pozycyjny magazyn narzędzi.

Profil jest pozycjonowany do pneumatycznego zderzaka referencyjnego po lewej stronie. Jest on blokowany przez 4 mocne zaciski, które są ustawiane automatycznie osią X. Instalacja drugiego zderzaka pneumatycznego (opcjonalnego) po prawej stronie umożliwia obróbkę ponadwymiarowych profili, których długość jest dwukrotnie większa od obszaru roboczego maszyny. Posiada również ruchomy stół roboczy, który ułatwia operację załadunku/rozładunku elementów i znacznie zwiększa obszar obróbki.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.