Grupa Kęty S.A. zakupiła kolejne centrum obróbcze od R&D Tech. - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2023-09-28

Grupa Kęty S.A. zakupiła kolejne centrum obróbcze od R&D Tech.


Grupa Kety S.A. oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkty, które są zazwyczaj projektowane pod indywidualne zamówienia i potrzeby klientów. Całość procesu sterowana jest poprzez kastomizowany system zarządzania produkcją a dzięki stosowanym materiałom i technologiom, które synergicznie oddziałują na efektywność, wyroby producenta utrzymują znakomitą jakość.

Zakupione od firmy R&D Tech centrum to kolejna maszyna, o której jakości będziemy mogli się przekonać. Posiadamy już kilka dużych centrów obróbczych i dzięki min. tak wysoko zaawansowanemu technicznie parkowi maszynowemu mamy zapewnioną możliwość wdrażania nowatorskich rozwiązań i produkowania znakomitej jakości wyrobów – stwierdza Marcin Pastuszka Dyrektor

Innowacyjny Comet R6- centrum CNC od R&D Tech to maszyna o dużych możliwościach, charakteryzująca się innowacyjną technologią oraz optymalną wydajnością. Parametry umożliwiają skrócenie czasu obróbek oraz obróbkę w piątej osi. Zastosowana szklana osłona maszyny zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy operatora. Zintegrowany z osią X magazyn części, usytuowany w dolnej części, poniżej elektrowrzeciona, umożliwia skrócenie czasu operacji wymiany narzędzia. Jest on w szczególności przydatny w przypadku frezowania elementu od czoła, co pozwala na uniknięcie ciągłych przejazdów do magazynu. Elektrowrzeciono o mocy 8,5 kW i wysokim momencie obrotowym umożliwia wykonanie skomplikowanych obróbek. Ruchoma płaszczyzna robocza ułatwia załadunek i rozładunek obrabianego profilu i znacznie zwiększa możliwy do obróbki przekrój.

Chcąc zapewnić najwyższą jakość profili musimy być absolutnie pewni, że zastosowana technologia, jakość maszyn spełniają najwyższe normy. Zielonogórski dostawca maszyn Emmegi to dla naszej firmy partner sprawdzony, którego oferta spełnia wszystkie nasze założenia – podsumowuje Marcin Pastuszka.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.