Diamant - R&D Tech jest liderem w dziedzinie maszyn obróbczych CNC i autoryzowanym dostawcą maszyn Emmegi
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Diamant


Sterowane numerycznie 4-osiowe centrum obróbcze z ruchomą bramą, przeznaczone do frezowania, wiercenia otworów, gwintowania i cięcia pod dowolnym kątem w zakresie od 0° do 180°, profili i detali aluminiowych, z PCV, stopów lekkich oraz stali. Na ruchomą część maszyny składa się brama z precyzyjnym napędem zębatkowym. Elektrowrzeciono o mocy 7,5 kW, ze stożkiem zaciskowym HSK63F, umożliwia wykonanie obróbki w bardzo krótkim czasie i z dużą dokładnością. Z tyłu ruchomej bramy umieszczony jest magazyn narzędziowy na 9 miejsc.

 Maszyna może pracować w trybie wahadłowym dynamicznym, który pozwala ograniczyć do minimum czasy przestoju, gdyż zmiana obrabianego detalu (załadunek/rozładunek) oraz automatyczne ustawienie zacisków zachodzą w czasie 'ukrytym'. Możliwe jest ponadto wykonanie załadunku i obróbki detali o różnych kodach i różnych rodzajach obróbki, w dwóch strefach roboczych.

 Centrum wyposażono w obudowę kolumny, zabezpieczającą operatora i zmniejszającą emisję hałasu.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.