Automatyzacja produkcji w firmie PROFIMMER dzięki maszynom od R&D Tech - R&D Tech jest liderem w dziedzinie maszyn obróbczych CNC i autoryzowanym dostawcą maszyn Emmegi
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2024-02-15

Automatyzacja produkcji w firmie PROFIMMER dzięki maszynom od R&D Tech


Firma PROFIMMER jest producentem szerokiej gamy stolarki aluminiowej. W asortymencie oprócz produkcji okien i drzwi produkowane są również min. stolarka PPOŻ, fasady aluminiowe, ogrody zimowe, zabudowy tarasów, zabudowy przestrzeni biurowej czy daszki całoszklane.

R&D Tech dostarczyło do firmy PROFIMMER centrum obróbcze Phantomativc M3 i dwugłowicową piłę Precision TS2.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i zaangażowanym podejściem do każdego projektu. Gwarantujemy realizację nowoczesnych aranżacji i niepowtarzalnego wykorzystania przestrzeni, zapewniając wysoką jakość, niezawodność i komfort użytkowania na wiele lat. Na hali produkcyjnej w Zgierzu, w której produkujemy kompletne konstrukcje z aluminium, bazując na najlepszych profilach aluminiowych Aluprof, posiadamy wysoko zaawansowane technologicznie maszyny. Zakup urządzeń Emmegi, to gwarancja jakości i najnowszej technologii, a właśnie jakość naszych produktów jest dla nas sprawą priorytetową. Nasza filozofia opiera się na oferowaniu asortymentu najwyższej klasy, sprawdzonego oraz spełniającego obowiązujące normy prawa budowlanego. Dostarczone przez R&D Tech nowe urządzenia znacząco wesprą procesy produkcyjne – stwierdzają właściciele Beata i Jacek Stępień.

Zakupiona piła to model PRECISION TS2 - piła nowoczesna i ergonomiczna. Urządzenie posiada trzy osie sterowane numerycznie, unikalny, opatentowany przez EMMEGI, elektronicznie kontrolowany system pochylania głowic, zapewniający ustawienie tarcz, mocowanie materiału oraz cięcie z niespotykaną w innych piłach dokładnością.

Phantomatic M3 to sterowane numerycznie 3-osiowe centrum obróbcze z automatycznym obrotem narzędzia w trzech stałych pozycjach, umożliwiające obróbkę 3 płaszczyzn. Przeznaczone do obróbki profili aluminiowych, PVC oraz lekkich stopów.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.