25-te centrum Quadra od R&D Tech już zainstalowane w firmie Sesko sp. z o.o. - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2022-04-01

25-te centrum Quadra od R&D Tech już zainstalowane w firmie Sesko sp. z o.o.


Firma Sesko to prężne i rozwojowe przedsiębiorstwo, które od 18 lat specjalizuje się w kompleksowej realizacji elementów architektonicznych tj. projektowaniu, produkcji i montażu fasad aluminiowych i stalowych, okien i drzwi na obiektach użyteczności publicznej, w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym.

„Dysponujemy własnym zakładem zatrudniającym dobrze przygotowanych specjalistów i wyposażonym w profesjonalne maszyny. Ostatni nasz zakup to przelotowe centrum obróbcze Quadra L2 od R&D Tech, dzięki któremu możemy jeszcze szybciej realizować wiele naszych zleceń”, dodaje kierownik produkcji.

18-osiowe centrum obróbcze umożliwia frezowanie, wiercenie i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich. Posiada automatyczny magazyn oraz system podający do profili do 7500 mm z chwytakiem ustawianym numerycznie w dwóch osiach. Centrum wyposażono także w automatyczny system odprowadzania profilu z jednostki tnącej do magazynu gotowych elementów a jednostka obróbcza wyposażona jest w kabinę dźwiękoszczelną środkowej części roboczej. Takie rozwiązanie nie tylko chroni operatora, ale umożliwia również zmniejszenie wpływu hałasu na środowisko.

Atutem naszej firmy jest między innymi profesjonalny park maszynowy, który zapewnia najwyższą jakość tworzonych produktów a co za tym idzie zaufanie do naszego wyrobu. Dostarczając produkty do klientów w całej Europie nieustannie dbamy o ciągłą poprawę jakości naszych wyrobów i usług, dostarczamy produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego tak ważne jest aby maszyny, na których powstają produkty dostarczały najnowocześniejszą dostępną technologię na rynku a centrum od R&D Tech właśnie takie jest – podsumowuje.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.