Zestaw maszyn R&D Tech w firmie Perfekt z Lublina - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2021-12-20

Zestaw maszyn R&D Tech w firmie Perfekt z Lublina


Firma Perfekt Okna i Drzwi Lubelska Fabryka Okien sp. z o.o. powstała w 1994 roku i zajmuje się produkcją okien z PCV, aluminium oraz produkcją fasad. W związku z ciągłym rozwojem R&D Tech dostarczyła do lubelskiego Producenta centrum obróbcze Comet X6 HP, dwugłowicową piłę Precision TS2 oraz odciąg wiórów MG4.

Centrum obróbcze Emmegi Comet X6 HP to model posiadający pojedynczy obszar roboczy do obróbki profili o długości do 7 m bez konieczności przesuwania profilu oraz tryb wahadłowy, który umożliwia w razie potrzeby pracę na dwóch niezależnych obszarach roboczych. Ta 4-osiowa maszyna CNC posiada duży wachlarz możliwości obróbki, zaprojektowana jest w taki sposób aby zmaksymalizować ilość obrabianych elementów oraz osiągnąć optymalną wydajność. Dwa obszary robocze i dwie dodatkowe osie do pozycjonowania imadeł i zderzaków referencyjnych umożliwiają nam pracę na czterech oddzielnych elementach jednocześnie. Ponadto Comet X6 HP daje możliwość obróbki długich profili, co powoduje, że jest to idealne rozwiązanie dla tego typu produkcji, gdzie wykorzystywane są długie elementy. Dzięki zakupowi Comet X6 HP mogliśmy zwiększyć wydajność nie zwiększając tym samym siły roboczej -stwierdza Jacek Moroziewicz.

Kolejną nabytą przez nas maszyną jest dwugłowicowa piła PRECISION TS2, która jest najnowocześniejszą maszyną na rynku z punktu widzenia pracy, bezpieczeństwa i ergonomii. Urządzenie posiada trzy osie sterowanymi numerycznie, unikalny, opatentowany przez EMMEGI, elektronicznie kontrolowany system pochylania głowic, zapewniający ustawienie tarcz, mocowanie materiału oraz cięcie z niespotykaną w innych piłach dokładnością. Dla nas jako producenta jest priorytetem tworzyć produkty wysokiej jakości. – dodaje Jacek Moroziewicz.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.