Vegamill HB - centum tnąco-obróbcze 8-12 osi - R&D Tech jest liderem w dziedzinie maszyn obróbczych CNC i autoryzowanym dostawcą maszyn Emmegi
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Vegamill HB - centum tnąco-obróbcze 8-12 osi


Centrum tnąco-obróbcze CNC od 8 do 12 osi, przeznaczone do cięcia, wiercenia i frezowania profili aluminiowych i ze stopów lekkich. Vegamill składa się z czterech głównych jednostek. do cięcia, wiercenia i frezowania profili aluminiowych i ze stopów lekkich. Vegamill składa się z czterech głównych jednostek.

Automatyczny magazynek taśmowy do profili o długości max. 7500 mm.

Wysoce precyzyjny i szybki system posuwu pchającego z chwytakiem do pobierania profili i przenoszenia do obszaru obróbki. Regulacja położenia chwytaka w poziomie i pionie jest ręczna; opcjonalnie może być zautomatyzowana za pomocą elektronicznego systemu pozycjonowania w dwóch sterowanych osiach.

Centralna stacja obróbki z funkcjami wiercenia i frezowania z pomocą 4-osiowej jednostki CNC oraz jednostki tnącej z widiową tarczą. Jednostka tnąca z tarczą 250 i 400 mm wykonuje cięcia pod kątem 90°; w wersji z tarczą 600 mm może wykonywać cięcia aż do 22°30' w prawo i w lewo, z precyzją i wydajnością silnika bezszczotkowego na osi obrotowej CNC z absolutną taśmą magnetyczną.

Jednostka rozładowująca może składać się z taśmociągu, idealnego do krótkich elementów, takich jak wsporniki i zawiasy, lub alternatywnie stołu rozładunkowego wyposażonego w automatyczny wyciąg i automatyczny system przechylania i przesuwania.

Jednostki składające się na VEGAMILL są chronione przez osłony w taki sposób, że nie wymagają dodatkowych obudów, co nadaje temu centrum cięcia i obróbki kompaktowość i elastyczność.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.