Technologia przyszłości od R&D Tech w firmie Eljako-AL - R&D Tech jest liderem w dziedzinie maszyn obróbczych CNC i autoryzowanym dostawcą maszyn Emmegi
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2020-12-21

Technologia przyszłości od R&D Tech w firmie Eljako-AL


Nowość w palecie produktowej spółki R&D Tech – centrum obróbcze Comet R6 HP, to centrum, odpowiadające głównej dewizie Emmegi, którą stanowi ciągłe ulepszanie głównej gamy produktów poprzez dodawanie nowych, użytecznych funkcji. COMET R6 HP posiada, oprócz standardowego asortymentu również innowacyjne rozwiązania, co czyni go bezkonkurencyjnym w swojej kategorii maszyn.

Firma Eljako-AL specjalizuje się w realizacji ambitnych projektów fasadowych głównie z aluminium i szkła, a jej nadrzędnym motto jest najwyższa jakość produkcji oraz kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Eljako-AL wyspecjalizowała się w efektywnej prefabrykacji i montażu skomplikowanych rozwiązań fasad modułowych, szybko przejmując rolę lidera w tym sektorze.

„Szukaliśmy maszyny, która pozwoliłaby nam na znaczne zwiększenie wydajności, oraz obróbkę profili w piątej osi. Naszą uwagę zwrócił fakt, iż Comet X6HP był zupełnie nowym modelem z możliwością konfiguracji „szytej” na nasze potrzeby. Comet R6 to nowoczesne urządzenie, a jego parametry pozwalają na znaczne skrócenie czasu obróbek w porównaniu do urządzeń starszej generacji,
co było dla nas kluczowe.” – stwierdza Wojciech Janicki Dyrektor w firmie Eljako-Al.

„Ponadto, po analizie funkcjonalności wielu urządzeń mieliśmy nieodparte wrażenie, że to właśnie centrum Comet R6 HP Emmegi od R&D posiada te cechy, które sprawią, że zakupiona maszyna na długo będzie wyprzedzać swoją technologią inne dostępne na rynku urządzenia tego typu.” – dodaje.

Comet R6 HP, zakupiony przez firmę Eljako-Al z Legionowa, to bardzo mocno doposażona wersja. Maszyna została kompleksowo osłonięta i wygłuszona za pomocą specjalnych mat wygłuszających,
co było nie bez znaczenia, ponieważ przy pracy wielu urządzeń w tym samym czasie, dzięki osłonom, poziom hałasu zostaje znacznie zredukowany, co z kolei przekłada się na komfort pracy operatorów.

Ponadto, opary powstające w czasie procesu obróbczego odprowadzone są przy zastosowaniu specjalnego systemu odciągu oparów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie są one emitowane na zewnątrz, zwiększając równocześnie jakość warunków pracy osób pracujących na hali produkcyjnej.

„Innowacyjny Comet R6 HP to centrum CNC o dużych możliwościach, gwarantujący nam optymalizację wydajności oraz najwyższej jakości produktu, która jest tak bardzo ceniona przez naszych klientów.”- podsumowuje. 

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.