Targi BUDMA 2019 - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2019-01-18

Targi BUDMA 2019


W dniach 12-15 lutego 2019 roku, w Poznaniu, odbędą się się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, czyli największe targi budownictwa w Europie Środkowowschodniej, na których będziemy także i my!

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska R&D Tech Emmegi (Pawilon 5, Stoisko 85) gdzie zaprezentujemy produktowe nowości (m.in. zdobywca Złotego Medalu WinDoor-tech - 4-osiowe centrum obróbcze Comet X4), omówimy panujące w branży trendy oraz z chęcią wymienimy się doświadczeniami. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

 

'Krótko o targach:

Targi BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowalnych z przedstawicielami handlu, architektury, wykonawcami i inwestorami w Europie.

Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa.'

(za: oficjalna strona targów)

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.