Rozwój to postawienie na jakość i wypracowane relacje. R&D Tech dostarcza kolejne centrum do firmy Volcano
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2024-06-24

Rozwój to postawienie na jakość i wypracowane relacje. R&D Tech dostarcza kolejne centrum do firmy Volcano


Volcano, zachodniopomorski producent okien i drzwi oraz elementów wyposażenia wnętrz ponownie dokonał zakupu u zielonogórskiego dostawcy maszyn. Utwierdzony w jakości urządzeń R&D Emmegi tym razem z szerokiej gamy produktów oferowanych przez R&D zakupił centrum Phantomatic T3 Star, które charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością.

Kolejna transakcja między firmą Volcano, a R&D jest dowodem na to, że zarówno współpraca posprzedażowa, jak i maszyny Emmegi są na najwyższym poziomie i prognozują dalszy dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.

Phantomatic T3 Star to wielozadaniowe centrum, które posiada cztery osie sterowane numerycznie, mocną jednostkę frezującą 7,5kW oraz chłodzenie sprężonym powietrzem do -5°C. Wszystkie te cechy sprawiają, że maszyna jest ekonomiczna i zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w firmach produkcyjnych, dla których wyznacznikiem jest bardzo wysoka jakość i precyzja.

Odbiorcami produktów Volcano są klienci indywidualni, ale również twórcy budynków użyteczności publicznej. Produkty ze stali i brązu w dużej mierze trafiają na rynki Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych. Dominik Zawiślak, prezes Volcano stwierdza: - Wykorzystując najnowsze technologie, nasz zespół tworzy produkty, które muszą sprostać wyśrubowanym wymaganiom inwestorów, którzy chcą otrzymać produkt niepowtarzalny, stworzony pod indywidualne zamówienie. Jakość produktów jest więc dla nas najważniejsza, dlatego tak ważny jest dla dobór urządzeń, które będą w stanie tą jakość utrzymać i generować. Posiadamy wiele maszyn od R&D Tech, które sprawdzają się w skomplikowanym i niełatwym rodzaju produkcji. W naszym przedsiębiorstwie posiadamy wiele maszyn od R&D Tech min. piłę Twin Ferro, dwugłowicową piłę Precision TS2, zagniatarkę Itaca Solution, frezarkę do słupka Liliput 320, podajnik, stoły montażowe, czy centrum Phantomatic T3 Star. Zakup kolejnego centrum tego modelu podyktowany był faktem, że tego rodzaju maszyna idealnie sprawdza się w obróbce profili stalowych, jak i aluminiowych. Jest wysoce funkcjonalna, ergonomiczna i wielozadaniowa. Ponad to co bardzo istotne, przez kolejne transakcje wypracowaliśmy wspólnie z R&D wzorową współpracę. Cenimy sobie ich doradztwo i profesjonalizm. Zaufanie jest podstawą wieloletniej współpracy, a to pozwala nam tworzyć kolejne cele rozwojowe, dla naszego przedsiębiorstwa.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.