R&D TECH dostarcza piłę do firmy Trans-Technik - R&D Tech jest liderem w dziedzinie maszyn obróbczych CNC i autoryzowanym dostawcą maszyn Emmegi
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2020-10-02

R&D TECH dostarcza piłę do firmy Trans-Technik


Firma Trans Technik jest producentem szerokiego asortymentu do produkcji nadwozi aut dostawczych, ciężarowych, naczep oraz przyczep. Od lat rozwija się z konsekwentną dynamiką w branży transportowej poszerzając zakres asortymentu. Stawiając czoła nowym wyzwaniom firma z Wielunia zakupiła od R&D Tech dwugłowicową piłę Precision T2E, która jest wykorzystywana do cięcia profili używanych do produkcji burt i naczep.

Precision T2 to piła dwugłowicowa o 5 kontrolowanych osiach z automatycznym obrotem ruchomej głowicy i elektroniczną obsługą we wszystkich zakresach kątowych od 45° (wewnętrznych) do 15° (zewnętrznych) z dokładnością do jednego stopnia i możliwością 280 pozycji. Piła posiada dodatkowe wyposażenie w postaci drukarki etykiet oraz pomiaru wysokości profilu.

Dbając o wysoką jakość naszych produktów wybór dostawcy jakim jest firma R&D Tech był oczywisty. Nasza firma istnieje na rynku europejskim już od ponad 20 lat, filia w Polsce  powstała w 2011 roku. Od lat rozwijamy się z konsekwentną dynamiką w branży transportowej, poszerzając zakres asortymentu i stawiając czoła nowym wyzwaniom. Wybór piły Precision T2E od R&D Tech to gwarancja utrzymania jakości produktu a co za tym idzie satysfakcji naszych klientów – stwierdza Rafał Podyma członek Zarządu.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.