R&D Tech dostarcza nowoczesny park maszynowy do firmy Alufactory - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2021-11-29

R&D Tech dostarcza nowoczesny park maszynowy do firmy Alufactory


Firma R&D Tech dostarczyła do firmy Alufactory nowoczesny park maszynowy a w tym: 3-osiowe centrum obróbcze Phantomatic M3 z automatycznym obrotem narzędzia w trzech stałych pozycjach, umożliwiające obróbkę 3 płaszczyzn, dwugłowicową piłę Precision TS2 z unikalnym, elektronicznie kontrolowanym systemem pochylania głowic zapewniającym ustawienie tarcz, mocowanie materiału oraz cięcie z niespotykaną w innych piłach dokładnością , jednogłowicową piłę M300 z podnoszoną tarczą tnącą, zagniatarkę do naroży Itaca Solution, frezarkę do słupka Liliput, odciąg wiórów MG4, kompresor oraz pełną logistykę.

Nasza firma specjalizuje się w precyzyjnej mechanicznej obróbce metali i tworzyw. Dzięki unikalnemu połączeniu kompetencji, wiedzy, zasobów oraz doświadczenia nasza firma tworzy techniczne zawansowaną organizację, która jest pewny i wiarygodnym partnerem biznesowym. Wyposażenie techniczne, nowoczesne maszyny CNC najnowsze systemy zarządzania pozwalają realizować produkcję i usługi z zapewnieniem wymaganej jakości i terminu wykonania. Dostarczony przez R&D Tech park maszynowy daje nam gwarancję najwyższej jakości naszych wyrobów a maszyny Emmegi to zaawansowana technologia. Co więcej, obsługa przed i posprzedażowa tego dostawcy jest na najwyższym poziomie, dobra komunikacja, profesjonalny serwis. – stwierdza Mateusz Tamoń – Prezes zarządu.

Naszym założeniem jest dostarczanie produktów najlepszych w swojej kategorii. Aby osiągnąć ten cel nieustannie wdrażamy nowoczesne rozwiązania, na co zakup maszyn R&D Tech Emmegi jest najlepszym potwierdzeniem tej idei – dodaje Mateusz Tamoń.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.