Quadra L3 - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Quadra L3


20-osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do frezowania, wiercenia, cięcia oraz wiercenia na końcach profili z aluminium i stopów lekkich. QUADRA L3 składa się z automatycznego magazynu załadowczego na profile do 7500 mm oraz automatycznie pozycjonującego się chwytaka, który wprowadza profil do strefy obróbczej. Maszyna automatycznie wprowadza profil z magazynu do strefy załadunkowej w momencie, gdy chwytak cofa się na pozycję wyjściową, co zwiększa wydajność maszyny.

W części środkowej maszyny znajdują się moduły frezujący, tnący oraz moduł wiercący przeznaczony do końcówek profilu. 4-osiowy moduł frezujący CNC wyposażono w 4 do 6 elektrowrzecion, które umożliwiają obróbkę profilu pod dowolnym kątem, niezależnie od jego orientacji. Główny moduł tnący składa się z tarczy o średnicy 600 mm z ruchem w trzech osiach sterowanych numerycznie. Drugi moduł jest sterowany numerycznie w 4 osiach CNC i jest wyposażony w drugą tarczę tnącą o średnicy 350 mm oraz dwuwrzecionowy moduł do wiercenia i gwintowania końcówki profilu.

QUADRA L3 jest wyposażona w automatyczny system odprowadzania gotowego elementu ze strefy obróbczej do magazynu rozładowczego. Pasy transportujące umieszczone poprzecznie w magazynie rozładowczym pozwalają na wyładunek detali o długości do 4000 mm (opcjonalnie 7500 mm).

Dźwiękoszczelna kabina zapewnia wysoki standard izolacji akustycznej i pełną ochronę operatora.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.