Quadra L2 - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Quadra L2


Sterowane numerycznie 18-osiowe centrum obróbcze, przeznaczone do frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich. QUADRA L2 składa się z automatycznego magazynu i systemu podającego do profili do 7500 mm z chwytakiem ustawianym numerycznie w dwóch osiach ( + oś obrotowa jako opcja).

W środkowej części znajduje się moduł frezujący, dwa moduły tnące i moduł planowania. Na 4-osiowym sterowanym numerycznie module zainstalowano od 4 do 6 elektrowrzecion umożliwiających obróbkę całego obwodu elementu, bez względu na jego ułożenie. Główny moduł tnący składa się z tarczy Ø 600 sterowanej numerycznie w trzech osiach. Dodatkowy moduł posiada tarczę Ø 350 z posuwem i ustawianiem kąta  na poziomej osi sterowanej numerycznie. Na wspólnym łożu z tarczą Ø 350 znajduje się moduł frezarki do końcówek profilu. Jest on sterowany numerycznie w dwóch osiach i można na nim zamontować frez tarczowy lub pakiet frezów konturowych.

QUADRA L2 zawiera także automatyczny system odprowadzania profilu z jednostki tnącej do magazynu gotowych elementów. Jednostka składa się z magazynu na pasy poprzeczne do wyładunku obrobionych elementów o długości do 4000 mm (opcjonalnie 7500 mm). Jednostka obróbcza wyposażona jest w kabinę dźwiękoszczelną środkowej części roboczej, która nie tylko chroni operatora, ale umożliwia również zmniejszenie wpływu hałasu na środowisko.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.