Precision TS2 - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Precision TS2


Dwugłowicowa piła z 3 osiami sterowanymi numerycznie. Głowice tnące pochlają się w zakresie od 45° (wewnętrzne) do 15° (zewnętrzne) z dokładnością do 280 pozycji w zakresie każdego stopnia. Piła posiada hydropneumatyczny posuw tarcz tnących.

Unikalny, opatentowany przez EMMEGI, elektronicznie kontrolowany system pochylania głowic zapewnia ustawienie tarcz, mocowanie materiału oraz cięcie z niespotykaną w innych piłach dokładnością. Posuw głowicy wzdłuż osi X odbywa się na prowadnicach i łożyskach liniowych, a pochylanie głowic na podwójnie łożyskowanych prowadnicach. Każda głowica ma indywidualną, automatycznie podnoszona osłonę przednią.

System elektronicznej kontroli pozycji mocowań „DIGICLAMP” zapewnia optymalne ustawienie siłowników mocujących do każdego cięcia i nie pozwoli na pracę, jeżeli mocowanie jest w kolizji z tarczą. Sterownie maszyny odbywa się za pomocą dotykowego panelu sterującego z intuicyjnym, graficznym oprogramowaniem.

Piła PRECISION TS2 jest najnowocześniejszą maszyna na rynku z punktu widzenia pracy, bezpieczeństwa i ergonomii.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.