Precision RS - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Precision RS


Dwugłowicowa piła z 5 osiami sterowanymi numerycznie do profili z aluminium, PVC i lekkich stopów. Automatyczny posuw ruchomej głowicy i elektroniczne zarządzanie wszystkimi kątami od 22°30' (wewnętrzne) do 45° (zewnętrzne) pozwala na zachowanie precyzji 280 pozycji w zakresie każdego stopnia. Dwie tarcze o średnicy 600mm posiadają dwa rożne tryby wysuwu. Standardowy tryb wysuwu tarczy pozwala na optymalne wykorzystanie zakresu cięcia i umożliwia cięcie profili o wysokości większej niż 450 mm. Radialny tryb wysuwu tarczy, który jest chroniony patentem, pozwala na wydłużenie zakresu ciecia. Tryb ten umożliwia cięcie profili o szerokości do 240 mm przy 45°. Prędkość i zakres wysuwu tarczy jest kontrolowany przez 2 osie sterowane numerycznie.

Ruch wszystkich osi następuje na prowadnicach i łożyskach liniowych. Automatyczna osłona strefy cięcia, design paneli sterowania oraz dostęp z przodu do panelu elektrycznego i pneumatycznego powodują, że maszyna jest nowoczesnym modelem również z punktu widzenia bezpieczeństwa i ergonomii.

PRECISION RS posiada 5 osi sterowanych niesamowicie precyzyjnie. Działają one w zakresie posuwu ruchomej głowicy, pochylania dwóch głowic tnących i do wysuwu tarcz tnących. Odczyt pozycji osi jest dokonywany z taśm magnetycznych z odczytem 'absolutnym'. Oznacza to, że maszyna zna zawsze położenie osi nawet bezpośrednio po włączeniu i nie trzeba wykonywać wzorcowania osi. Sterowanie numeryczne wszystkimi ruchami osi pozwala na zarządzanie każdą czynnością, łącznie z długością wysuwu tarcz. Obsługa odbywa się przy użyciu nowoczesnej i intuicyjnej dotykowej konsoli sterowania. 

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.