Kolejne centrum obróbcze Satellite XT od R&D Tech w Grupie Kęty - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2021-11-15

Kolejne centrum obróbcze Satellite XT od R&D Tech w Grupie Kęty


Grupa Kęty S.A. jest spółką produkującą i sprzedającą profile oraz komponenty aluminiowe wykorzystywane m.in. w branży budowlanej - do min. stolarki okiennej i drzwiowej. Ostatnio zainwestowano w zakup nowoczesnego centrum obróbczego SATELLITE XT – jest to już kolejne z tej serii centrum obróbcze EMMEGI w Grupie Kęty.

'SATELLITE XT to jedno z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie centrum obróbczych. Jest to kolejny SATELLITE nabyty na przestrzeni ostatnich kilku lat. Posiada bardzo szerokie zastosowanie – m.in. w obróbce aluminium, PCV, stopów lekkich i stali. Co jest dla nas niezwykle istotne to fakt, że oferuje ono także możliwość frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia, przy zachowaniu najwyższej precyzji wykończenia powierzchni – co niewątpliwie stanowi jego największy atut. Nasze produkty trafiają do odbiorców z całej Europy i kilkunastu krajów spoza, stąd też kluczowe są dla nas inwestycje w nowoczesne urządzenia i innowacyjne technologie - SATELLITE XT to maksymalna wydajność produkcji oraz gwarancja najwyższej jakości produktu”- stwierdza Marcin Pastuszka, Dyrektor Zakładu Zaawansowanych Produktów Aluminiowych.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.