Fusion 4H - 4 głowicowa zgrzewarka do profili - R&D Tech jest liderem w dziedzinie maszyn obróbczych CNC i autoryzowanym dostawcą maszyn Emmegi
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Fusion 4H - 4 głowicowa zgrzewarka do profili


FUSION 4H to zgrzewarka numeryczna pozioma do zgrzewania profili z PCV z regulacją cyfrową. Wyprodukowany w dwóch różnych rozmiarach model czterogłowicowy umożliwia zgrzewanie ram jednocześnie na czterech narożach (90°), lub na narożach wybranych. FUSION 4H jest dostosowana do ręcznego załadunku i rozładunku; przewidziano także możliwość automatycznego rozładunku gotowych ram. Została skonstruowana zgodnie z zasadami ergonomii i bezpieczeństwa; sygnalizatory świetlne i ruch głowic zgrzewających ułatwiają operatorowi obsługę maszyny: zarówno w fazie załadunku profili, jak i w kolejnych fazach osiągania temperatury i zgrzewania, sygnalizacja świetlna na głowicach wskazuje profil do ustawienia, a para głowic wychyla się w stronę operatora, aby umożliwić prawidłowe ustawienie elementu. Wszystkie zmienne cyklu (czasy, prędkość, itd.) są programowane i mogą być wprowadzone do automatycznego systemu sterowania maszyny. Jedną z właściwości FUSION 4H, chronioną patentem, jest możliwość sterowania rozmiarem spoiny, który jest regulowany z poziomu programu w zakresie od minimum 0,2 mm do maksimum 2 mm.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.