Elektroniczny docisk pomiarowy EC 16 RF - R&D Tech jest liderem w dziedzinie maszyn obróbczych CNC i autoryzowanym dostawcą maszyn Emmegi
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Elektroniczny docisk pomiarowy EC 16 RF


EC16RF jest elektronicznym przyrządem pomiarowym przeznaczonym do odczytywania oraz magazynowania wartości długości listew. System odczytu pomiaru jest systemem magnetycznym jest więc odporny na wilgoć czy brud.

Przyrząd ten umożliwia odczytywanie długości w przedziale od 170 mm do 1600 mm ( w przypadku użytego przedłużenia do 2200 mm). Przyrząd wyposażony jest w monochromatyczny wyświetlacz LCD oraz klawiaturę membranową. Połączenie z odległą jednostką realizowane jest w czasie rzeczywistym za pośrednictwem niskonapięciowego urządzenia radiowego. Maksymalna odległość podczas transmisji danych w otwartej przestrzeni wynosi 30 metrów. Urządzenie zasilane jest akumulatorami typu AA. Akumulatory ładowane są bezpośrednio w przyrządzie z zewnętrznego źródła zasilania. Poziom naładowania akumulatorów wyświetlany jest na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym. Urządzenie jest w stanie przechowywać do 400 wartości długości i 99 korekt w milimetrach bądź w calach. Przyrząd wyłącza się automatycznie po 5 minutach bezczynności. Dokładność pomiaru określona jest tolerancją +/- 0,1 mm.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.