Comet X6 HP w Defor - R&D Tech jest liderem w dziedzinie maszyn obróbczych CNC i autoryzowanym dostawcą maszyn Emmegi
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2021-03-01

Comet X6 HP w Defor


Defor S.A. kolejny raz zaufała marce R&D Tech Emmegi dokonując zakupu już 6-tego centrum obróbczego CNC.

Defor S.A., największy w Polsce producent fasad aluminowych, zaufał marce R&D Tech Emmegi dokonując zakupu kolejnego centrum obróbczego CNC. Obecnie w DEFOR S.A. pracuje już 8 maszyn Emmegi stanowiących większość parku maszynowego. Nowo nabyty Comet X6 to 4-cio osiowe centrum gwarantujące bezpieczeństwo, ergonomię i łatwość użytkowania - stwierdza Michał Fornalik członek Zarządu firmy Defor S.A.

W maszynie Comet X6 wszystkie materiały zostały dobrane ze szczególną dbałością. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie szyby zabezpieczającej, która jest niezwykle wytrzymała i bezpieczna w użytkowaniu. Jej pochyłe nacięcia są wyjątkowo funkcjonalne i dzięki podświetlanemu na kolorowo interfejsowi sygnalizują stan maszyny. Cała osłona przesuwa się do dołu, ułatwiając tym samym załadowanie elementu. Ponadto, na jej końcach zainstalowano aluminiowe zabezpieczenia, które - w razie konieczności - pełnią funkcję płaszczyzny podparcia.

Zakupione przez nas centrum to model Comet X6 w wersji HP, która  wyposażona jest w dwie dodatkowe osie H i P sterowane numerycznie, kontrolujące dwa niezależne systemy, mające możliwość pozycjonowania mocowań w tym samym czasie oraz rozstawienie zderzaków załadunkowych na całej długości maszyny. Za pomocą takiego rozwiązania możliwa jest praca w trybie wahadłowym, wieloelementowym. Ponadto, maszyna wyposażona jest w dwa tryby pracy : pojedynczy dla profili do 7 metrów długości oraz w dwóch niezależnych strefach roboczych w trybie podwójnym. Dzięki tak nowoczesnym maszynom realizujemy projekty zgodne z najnowszą wiedzą inżynieryjną i innowacyjnymi technologiami, przy zachowaniu zasad BHP , co przekłada się na perfekcyjny sposób zaspokajania potrzeb naszych Klientów – dodaje Michał Fornalik.

 

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.