Comet X4 od R&D Tech nową inwestycją w firmie Budtrans - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka
2021-05-14

Comet X4 od R&D Tech nową inwestycją w firmie Budtrans


Centrum obróbcze od R&D Tech w firmie Budtrans nie było wyborem przypadkowym. COMET X4 –to maszyna doskonale łącząca w jedno zarówno design, jak i funkcjonalność.

Nasza firma tworzy stolarkę aluminiową. Od ponad 15 lat oferujemy klientom szeroki asortyment nie tylko okien i drzwi, ale również fasad i rolet zewnętrznych, a także ogrodów zimowych. Zakup Comet X4 to dla nas gwarancja bezpieczeństwa, ergonomia i łatwość jej użytkowania. Ponadto, największym kapitałem firmy Budtrans jest zaufanie do marki, która bazuje na materiałach najwyższej jakości i klasy. Ofertę naszą cechuje niespotykana nigdzie indziej elastyczność w podejściu do Klienta i jego potrzeb. Aby móc oferować najwyższej jakości produkty ważne jest posiadanie maszyn, dzięki którym możemy osiągnąć zamierzony efekt – stwierdza Piotr Stempnakowski – V-ce Prezes Zarządu.

Comet X4 to podświetlany, chromatyczny interfejs precyzyjnie informujący o stanie maszyny. Przesuwająca się ku dołowi osłona, ułatwia załadunek elementów. Sterowanie w nowej wersji ze zwieszanym interfejsem umożliwia operatorowi patrzenie na monitor z dowolnej pozycji, ponieważ można go obrócić wokół pionowej osi, co zwiększa komfort obsługi maszyny. Comet X wyposażone jest w 10-miejscowy, poruszający się wraz z głowicą w osi X magazyn narzędziowy, z możliwością zainstalowania głowicy kątowej oraz tarczy o średnicy do 180 mm, co pozwala na obróbkę 5 powierzchni elementu.

Maszyna od R&D Tech to urządzenie szybkie, z mocnym , wszechstronnym elektrowrzecionem. Materiały, z których została wykonana zapewniają bezpieczeństwo pracy naszych operatorów, wytrzymałość i trwałość wytwarzanego produktu a to oczywiście dla nas kluczowe. Od R&D Tech zakupiliśmy dwugłowicową piłę Precision TS2 i podejmując decyzję o wyborze marki kolejnego urządzenia, wybór był oczywisty. Jestem przekonany , że ten zakup to kolejny krok w kierunku dalszego rozwoju firmy Budtrans – podsumowuje Piotr Stempnakowski.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.