Comet T6 - 4 osiowe centrum obróbcze - R&D Tech Sp. z o.o.
Lewy górny narożnik
Prawy górny narożnik
Lewy dolny narożnik
Prawy dolny narożnik
FlagaFlagaFlaga
Aluminium
Stal
PCV
Narzędzia
Logistyka

Comet T6 - 4 osiowe centrum obróbcze


Sterowane numerycznie 4-osiowe centrum obróbcze, przeznaczone do obróbki profili z aluminium, PVC, stopów lekkich lub stali.

Może pracować w dwóch trybach: jako jedna strefa robocza dla profili o długości do 7,27 m lub jako dwie niezależne strefy robocze. Dwie dodatkowe osie z kontrolą numeryczną H i P pozwalają na ustawienie zacisków i ograniczników referencyjnych na całej długości maszyny, umożliwiając obróbkę w trybie obróbki wahadłowej dynamicznej i w trybie obróbki wieloelementowej.

Czteroosiowy układ pozwala na obrót elektrowrzeciona na CN od 0° do 180° w sposób ciągły w celu wykonania obróbki na zarysie profilu. Wyposażone w 8-pozycyjny magazyn narzędzi zamontowany na wózku osi X, który może pomieścić 2 jednostki kątowe i jeden frez tarczowy, co umożliwia obróbkę 5 powierzchni detalu. Wyposażone ponadto w ruchomy stół roboczy, który ułatwia załadunek/rozładunek detalu i znacznie zwiększa możliwy do obróbki przekrój.

Wczytywanie
Polityka ciasteczekPrzeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.